Jako Koncept-Informatyka od 2008 roku projektujemy, tworzymy i wdrażamy oprogramowanie oraz utrzymujemy infrastrukturę informatyczną.

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim jesteśmy zespołem. Grupą wspierających się ludzi, których wspólnym celem jest jak najlepsze realizowanie zadań klienta. Nie jesteśmy najlepsi, ale wciąż się doskonalimy i rozwijamy. Nie jesteśmy nieomylni, ale uczymy się na swoich i cudzych błędach. Nie wiemy wszystkiego, ale wciąż poszerzamy swoją wiedzę i używamy jej z głębokim zrozumieniem.

Co jest dla nas ważne?

Podczas fazy projektowej zwracamy szczególną uwagę na znalezienie i zastosowanie poprawnej architektury rozwiązania. By to osiągnąć, skupiamy się na określeniu założeń, motywacji i celów realizowanego zadania.

Podczas implementacji chcemy, żeby nasze rozwiązanie było testowalne. Automatyczne testowanie tworzonego oprogramowania pomaga nam w szybszym wykrywaniu problemów i niezgodności z wymaganiami. Wciąż uczymy się testować nasze rozwiązania na kolejne sposoby.

Jak pracujemy?

Członkowie projektów wspierają się nawzajem, dzielą wiedzą i spostrzeżeniami. Dzięki temu możemy sprawniej pokonywać trudności.

W poszukiwaniu najlepszych rozwiązań każdy uczestnik projektu może podzielić się swoimi przemyśleniami. Każdy ma wpływ na wybór drogi, którą podąża zespół, zadanie, czy projekt.